Wykopy Pod Instalacje

Świadczymy usługi wykopów instalacyjnych liniowych na ternie Bielawy i okolic. Dzięki bogatej bazie sprzętu możemy świadczyć usługi z zakresu wykopów pod kable, gazociągi, rurociągi, odwodnienia, światłowody, kable telekomunikacyjne.

Wykopy Pod Fundamenty

Wykop pod fundament to drugi krok podczas budowy domu. Do tej pracy najlepiej wynająć minikoparkę wraz z obsługą operatorską. Mini koparka wraz ze sprawnym operatorem, jest wstanie wykonać, to zadanie w ciągu 4-12 roboczogodzin.

Wykopy Pod Budynki

Wierzchnia organiczna warstwa ziemi, sięga do głębokości ok. 10–60 cm. Zawsze ściągamy ją przed rozpoczęciem robót budowlanych do warstwy gruntu rodzimego. Do ściągnięcia jej z powierzchni działki należy zastosować koparko-ładowarkę.

Korytowanie Pod Drogi

Proces ten polega na usunięciu gruntu rodzimego do głębokości określonej ilością warstw podbudowy drogi. Najczęściej usuwa się 20-40 cm podłoża naturalnego w zależności od rodzaju gruntu, konstrukcji podbudowy oraz obciążenia nawierzchni.

Niwelowanie Terenu

To jedna z podstawowych prac, którą wykonuje się jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Obejmuje czynności prowadzące do przeobrażenia powierzchni działki w taki sposób, by nie występowały na niej żadne nierówności ani spadki.

Transport Materiałów

W szerokiej ofercie sprzętu budowlanego posiadamy samochody ciężarowe z wywrotką do 3,5t. Świadczymy nimi usługi w zakresie transportu materiałów sypkich oraz stałych na terenie miasta Bielawa, Dzierżoniowa i okolicznych miejscowości.

Wykopy Pod Ogrodzenia

Wykonanie wykopu minikoparką jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż robienie tego ręcznie. Poza komfortem pracy zapewnia precyzyjny wykop nawet w trudnych warunkach i twardym gruncie.

Wykopy Pod Baseny

Wykonujemy wykopy pod baseny w miejscach niedostępnych dla ciężkiego sprzętu. Posiadamy lekki sprzęt którym możemy wykonać prace ziemne, nie rujnując ogrodu czy kostki brukowej.

Drenaż i Odwodnienia

Brak odwodnienia może skutkować wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami tj. powstające na działce kałuże, błoto, czy w poważniejszych sytuacjach zawilgocenie i podmycie fundamentów domu.

Usługi

Pełna Oferta

Pełen zakres usług świadczonych przez firmę ANIATRANS Erwin Ryszka.