Faq

Często Zadawane Pytania

Wyjaśnienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usług z zakresu mechaniki samochodowej.

Kontakt

Minikoparki są niewielkimi maszynami samojezdnymi bądź agregatowymi z wymiennym osprzętem roboczym ( widły, młot hydrauliczny, nożyce ). Przeznaczone głównie do drobnych prac ziemnych i trudno dostępnych miejsc, gdzie większe maszyny sobie nie radzą. Szczególnie korzysta się z nich w miejscach, gdzie jest potrzeba dużej precyzji działania.

Wykonujemy nawodnienia, odwodnienia placów, nasypy drogowe wraz z zagęszczaniem gruntu, korytowanie pod drogi, wykopy pod obiekty inżynierskie, wykopy pod budynki, kopanie stawów, odmulanie i oczyszczanie stawów i rzek, niwelacja terenu, naprawa i odbudowa wałów, odbudowa terenów zielonych, wyburzenia i rozbiórki budowlane, korytowanie pod kostkę brukową, inne prace w zależności od potrzeb.

Transportujemy materiały typu żwir, podsypka drogowa, piasek płukany, kruszywo drogowe, piasek zasypowy, torf, ziemia torfowa, czarnoziem.

Minikoparka sprawdza się idealnie w ciasnych miejscach. Dzięki gąsienicom i niewielkiej masie z powodzeniem można wykorzystywać ją na chodnikach. Nasze koparki są silne i szybkie!

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48) 535 44 77 19 w godzinach pracy, poniedziałek - piątek (08:00 - 17:00) i w soboty (09:00 - 14:00).